Ziyaretçi Bilgileri | PaintExpo Eurasia Istanbul 2023

Ziyaretçi Bilgileri

Neden Ziyaret Etmelisiniz
Yeni işbirliklerine kapı açmak, gelişmekte olan sektördeki yatırım fırsatlarını yakalamak, ulusal ve uluslararası uzmanların katılımı ile düzenlenecek Workshop Presentation Programını dinleyebilmek ve çok daha fazlası için sizleri PaintExpo Eurasia 2023 Fuarına davet ediyoruz.

Fuarın Künyesi
Fuarın tarihi, yeri, resmi açılış saati, brüt ve net sergileme alanı, beklenen katılımcı ve ziyaretçi gibi birçok detaya buradan ulaşabilirsiniz.    

Ziyaretçi Kaydı
Online ziyaretçi formunu doldurarak, fuar alanında kayıt için ayrıca sıra beklemeden, fuarı kolay ve ücretsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.    

Sergilenecek Ürün Grupları
Sıvı Boya, Toz Boya, Rulo Sac Boyama Sistemleri ve Ekipmanları, Uygulama Sistemleri ve Boya Tabancaları, Sıvı Boyalar ve Toz Boyalar Otomasyon ve Konveyör Teknolojileri, Temizlik ve Ön İşlem Kurutma ve Kürleme, Çevre Teknolojisi, Hava Tedarik ve Egzoz Hava Arıtma, Su Arıtma, Geri Dönüşüm ve Bertaraf Aksesuarlar (Kaplama Materyalleri ve Sistemleri, Boya Askıları, Filtreler, Pompalar) Ölçüm ve Test Teknolojileri, Kalite Güvence Boya Çıkarma, Kurum Dışı Boyama Desteği (Fason Boyama), Hizmetler, Mesleki Eğitim, Araştırma ve benzeri konularda hizmet veren katılımcılarımızla buluşabilirsiniz.       

Ziyaretçi Profili
Kurum Dışı Boyama Desteği (Fason Boyama), Otomotiv Endüstrisi ve Tedarikçileri, Ticari Araçlar, Demiryolu, Gemi ve Tersaneler, Havacılık Endüstrisi, Makine Üreticileri, Metal ve Metal Sac İşlemleri, Plastik İşlemleri, Ev Aletleri, Mobilya (Ahşap ve Metal), Spor Ürünleri, Metal ve Cam Cephe Konstrüksiyonu, Pencere İmalatı, Elektronik Endüstrisi, Isıtma ve Soğutma Endüstrisi, Ambalaj Sanayi, Radyatör Üreticileri, Köprüler, Boru Hatları ve Güç Kaynağı Hatları ve çok daha fazlası PaintExpo Eurasia Fuar’ında ziyaretçi olarak bulunacaklardır.       

Katılımcı Listesi
Yurt içi ve yurt dışından PaintExpo Eurasia Fuarına katılan şirketlere ve bu şirketlerle ilgili fuar detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.    

Konferans Programı
PaintExpo Eurasia  Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek Konferans Programı sayesinde tüm ziyaretçilerimiz Boya ve Kaplama Sektörleri hakkında yeni gelişmeleri ücretsiz olarak öğrenebilecekler   

Seyahat Bilgileri
Fuar alanına nasıl gelebilirim? İstanbul’un çeşitli bölgelerinden İstanbul Fuar Merkezi’ne Metrobüs, Metro, Otobüs, Deniz Otobüsü ve kendi aracınızla nasıl gelebileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.    

Neden İstanbul
PaintExpo Eurasia 2023 Fuarının düzenleneceği yerin neden İstanbul olarak seçildiğini merak edenler, gerekli detaylara buradan ulaşabilirler.    

İstanbul Rehberi
İstanbul’da ziyaret edebileceğiniz tarihi mekanlar, eğlence mekanları, fuar alanına yakın bölgede gezilecek yerler, hastaneler, alışveriş merkezleri ve restoranlar, diğer bölgelerde dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, İstanbul’un genel iklim özellikleri ve IDTM’ de yer alan banka ve mağazaları İstanbul Rehberi’nden bulabilirsiniz.    

Ziyaretçiler Tarafından Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)
Ziyaretçi Kaydımı nasıl yapabilirim? Fuar giriş ücreti nedir? Fuarın Ziyaret Saatleri Neler? Workshop Seminerleri'ne katılmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu? Bunlar ve bunlar gibi birçok sorunuzun cevabına buradan ulaşabilirsiniz.   

Otel ve Konaklama
Otel ve konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm ortağımızla iletişime geçebilirsiniz.